">
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaProgramy do wagProgram do wagi smochodowej GSW-St
  Waga licząca dwuplatformowa RC31P6 6kg/150kg
  Szybki podgląd
  Netto: 2,980,00 zł
  Brutto: 3,665,40 zł
  Drukarka termiczna do wag PICO M 57mm
  Szybki podgląd
  Netto: 500,00 zł
  Brutto: 615,00 zł
  Waga płozowa 4XP 12 000kg/1kg z legalizacją
  Szybki podgląd
  Wagosuszarka BTS110D 110g/5mg
  Szybki podgląd
  Netto: 2,850,00 zł
  Brutto: 3,505,50 zł
  Waga Valor 4000 N wodoodporna 15kg / 5g z legalizacją Ohaus
  Szybki podgląd
  Netto: 2,050,00 zł
  Brutto: 2,521,50 zł
  Waga laboratoryjna profesionalna AKA620G  620g/0.001g
  Szybki podgląd
  Netto: 2,630,00 zł
  Brutto: 3,234,90 zł
  Waga techniczna BD30TW  30kg /1g
  Szybki podgląd
  Netto: 960,00 zł
  Brutto: 1,180,80 zł
  Waga licząca precyzyjna BD30TLY 30kg
  Szybki podgląd
  Netto: 1,300,00 zł
  Brutto: 1,599,00 zł

  Program do wagi smochodowej GSW-St

  Zapytaj o cenę

  Producent: GS Software
  Kod: GSW Standard
  Wysyłka:Brak informacji
  Produkt dostępny
  Waga:0.50 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Cena dotyczy : 1 licencja programu z 1 kluczem licencyjnym USB.


  Program do wagi GSW Standard

  Program GSW w wersji Standard to nowoczesne, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe służące do obsługi ważenia w trybie statycznym na wadze samochodowej, kolejowej i podkładkowej (osiowej).

  Projektując oprogramowanie myśleliśmy przede wszystkim o bardzo łatwej obsłudze programu oraz wydajnej pracy w sieci. Nasze doświadczenie w budowaniu aplikacji działających w przemyśle zaowocowało stworzeniem naprawdę przejrzystego interfejsu użytkownika - co jest ważne, gdyż wagi często obsługują pracownicy, którzy na co dzień nie mają dużej styczności z komputerami.

  Program GSW Standard świetnie sprawdza się w małych firmach posiadających jedną wagę jak i w przedsiębiorstwach o większej liczbie wag i bardzo dużym natężeniu ruchu na wagach (np. kopalnie, żwirownie).

  Funkcje programu GSW Standard

  Program GSW może jednocześnie obsługiwać trzy mierniki wagowe. Dla każdej z wag możliwe jest wykonywanie ważeń pojedyńczych, podwójnych (wjazd/wyjazd), wielokrotnych, usługowych oraz tarowanie. Możliwa jest jednoczesna obsługa wagi samochodowej oraz kolejowej z tego samego stanowiska komputerowego.

  Unikalną funkcją programów GSW jest tzw.wirtualna waga - rozwiązanie to w przypadku pracy w sieci umożliwia wykonywanie ważeń na komputerach, które nie są bezpośrednio podpięte do miernika wagowego. Mechanizmwirtualnej wagi umożliwia podgląd wskazań wagi w czasie rzeczywistym.

  Zastosowane technologie umożliwiają łączenie dowolnej ilości stanowisk w sieć oraz współpracę programów w wersji Standard, Eco i Automat.

  Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, szybkiego i bardzo wydajnego serwera bazodanowego możliwa jest swobodna praca w sieci oraz bezpieczne gromadzenie bardzo dużej ilości danych. Program bez problemu radzi sobie z obsługą procesu ważenia w przedsiębiorstwach gdzie średnio wykonuje się 200000 ważeń rocznie.

  Program GSW zawiera zaawansowany mechanizm obsługi źródeł video pochodzących z następujących urządzeń: karty przechwytywania obrazu (również multipleksowane wejścia video), kamery IP, enkodery MPEG 4 z interfejsem USB, sieciowe kamery USB (webcams), kamery firewire (IEEE1394), kamery HD, karty telewizyjne, karty DeckLink.

  Użytkownik standardowo może podłączyć 4 źródła video (4 kamery). Przez cały czas działania programu operator wagi widzi podgląd z kamer online. Zdjęcia przypisywane są do ważeń w momencie zatwierdzenia ważenia.

  Raporty, to jedna z mocnych stron programu GSW. Silnik raportów umożliwia tworzenie dowolnych szczegółowych i sumarycznych zestawień z wykonanych ważeń. Program pamięta wszelkie zmiany jakie wykonywane były dla danego ważenia (np. zmiana nr rejestracyjnego, zmiana nazwy ważonego produktu) oraz operatora wagi, który dokonał zmiany. Na podstawie historii zmian można wygenerować raport nadzorczy, który zawiera szczegóły wykonywanych operacji (np. listę zmian ważeń z danego okresu dla danego kontrahenta).

  Program posiada również funkcję tworzenia raportów z ważeń anulowanych (usuniętych).

  Wraz z programem dostarczona jest przeglądarka raportów. Raporty mogą być eksportowane do formatu: Adobe PDF, Microsoft Excel, RTF, Csv.

  Funkcja rejestracji obecności masy na wadze może być przydatna w sytuacjach kiedy właściciel wagi chce mieć większą kontrolę nad przepływem towarów przez wagę. Moduł rejestracji zapisuje następujące informacje:

  • datę i godzinę wystąpienia masy większej od 200 kg (w przypadku zainstalowania kamer zapisuje również zdjęcia)
  • czas pracy komputera (od/do) wraz z danymi zalogowanego operatora
  • czas braku transmisji z miernikiem wagowym

  Użytkownik programu posiadający uprawnienia Administratora ma do dyspozycji w programie specjalny panel, na którym w przejrzysty sposób przedstawiony jest zapis operacji wystepujących na wadze w danym okresie czasu.  Do wykonania ważenia przy domyślnej konfiguracji programu potrzebne są trzy informacje: nr rejestracyjny pojazdu lub numer wagonu, kontrahent oraz produkt. Jeżeli jednak informacje te są niewystarczające, to program GSW dzięki funkcji konfigurowalnych tabel bazy danych umożliwia przypisanie do jednego ważenia do 8 informacji.

  Program GSW posiada narzędzia umożliwiające import danych z zewnętrznych źródeł. Funkcja importu umożliwia pobranie danych do wszystkich aktywnych tabel (kontrahenci, produkty, ...). Plik importu można w bardzo prosty sposób przygotować np. w programie Microsoft Excel.

  Funkcja eksportu danych dostępna jest dla wszystkich aktywnych tabel (kontrahenci, produkty,...) oraz dla listy ważeń. Dane mogą zostać zapisane do nastepujących formatów: xls (Microsoft Excel), csv, txt, html. W przpadku zapisu danych do formatu xls program Microsoft Excel nie musi być zainstalowany na komputerze (GSW tworzy pliki xls z pominięciem narzędzi dostarczanych przez firmę Microsoft).

  Program GSW posiada również funkcję eksportu danych po każdym zakończonym ważeniu - jest to bardzo przydatna opcja w przypadku łączenia programu GSW z oprogramowaniami fakturowo-księgowymi.

   

  Program GSW posiada funkcję obsługi magazynu. Użytkownik ma możliwość zdefiniowania dowolnej ilości magazynów. Do każdego magazynu można dodać dowolną liczbę produktów. Program z aktywną funkcją obsługi magazynu pilnuje aby każde ważenie zostało przyporządkowane do któregoś z magazynów - podczas ważenia danego produktu program sam zaproponuje tylko te magazyny, do których dany produkt został wcześniej przypisany.

  Z okna podglądu stanów magazynowych można wygenerować raport dla produktu w danym magazynie w dowolnym przedziale czasowym.

  Opcja obsługi magazynu dostępna jest za dodatkową opłat

  Program GSW przystosowany jest do obsługi różnych urządzeń zewnętrznych służących do usprawnienia ruchu na wadze. Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą specjalnego sterownika produkowanego przez naszą firmę. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości współpracy GSW z urządzeniami automatyki przemysłowej wyślij zapytanie na office@gs-software.pl lub zadzwoń - chętnie udzielimy wszelkich informacji.

   

  Cechą charakterystyczną dobrze stworzonego oprogramowania jest możliwość obsługi wersji językowych. W przypadku aplikacji korzystających z baz danych oraz generujących różnego rodzaju wydruki o potrzebie obsługi wielu języków należy myśleć już na etapie projektu programu. 
  Program GSW jest przygotowany do obsługi każdego języka. Standardowo dostępna jest wersja polska, angielska, niemiecka i czeska - na życzenie klienta możemy przygotować program w dowolnej wersji językowej.

  Jedną z unikalnych cech programu GSW jest możliwość wydruku większości znaków charakterystycznych dla danego języka (znaków diakrytycznych) na drukarkach igłowych w trybie tekstowym bez konieczności zmiany strony kodowej drukarki.

  Niektóre modele mierników wagowych wyposażone są tylko w jeden port szeregowy. W przypadku takim przeważnie niemożliwa jest jednoczesna współpraca miernika wagowego z programem komputerowym oraz wyświetlaczem zewnętrznym. Program GSW zawiera moduł obsługi wyświetlacza zewnętrznego (pobierana masa z miernika wagowego przekazywana jest na inny port szeregowy) dzięki czemu użytkownik wagi nie musi rezygnować z wyświetlacza w przypadku chęci posiadania oprogramowania.

  wymagania systemowe
  Intel Pentium III lub odpowiednik
  512 MB RAM lub więcej
  50 MB dostępnej przestrzeni na dysku twardym
  napęd CD ROM lub DVD ROM
  jeden wolny port USB
  monitor SVGA lub w wyższej rozdzielczości
  Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 (32 oraz 64 bit)
  minimum jeden port szeregowy zainstalowany w systemie (fizyczny lub wirtualny)

  Obsługiwane modele mierników wagowych

  • AXIS SE-01
  • DINI ARGEO DFWKR
  • FAWAG ZOT-3 (0.90)
  • HBM WE2108
  • HBM WE2110
  • Leon Engineering LD 5218
  • Precia Molen M10
  • Precia Molen I200
  • Precia Molen I300
  • RHEWA 82basic
  • RHEWA 82comfort
  • RHEWA 83plus
  • RHEWA 83N
  • Rinstrum R420
  • Rinstrum R320
  • SCHENCK DISOMAT B
  • SCHENCK DISOMAT B+
  • FLINTEC FT-11D
  • SENSOCAR SC-01
  • GSE 350
  • SOEHNLE 3010
  • IT 3000
  • SMART
  • MATRIX II
  • MICRO-94B
  • IND310

   

  Temp.pracy -10 do +40 st.C

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  • Niskoprofilowa Waga Samochodowa mars-st
   Szybki podgląd

   Niskoprofilowa Waga Samochodowa mars-st

   Zapytaj o cenę

  Wypożyczalnia wag
  Witamy
  W ofercie posiadamy :
  -wagi sklepowe
  -wagi liczące

  -wagi magazynowe
  -wagi przemysłowe

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
  Tel. 600 245 688
  Kontakt

  P.H.U. "BAKA-WAG"
  ul.Toruńska 102
  85-023 Bydgoszcz
  NIP: 554-040-09-70
  tel. 52 371 67 31
  tel/fax: 52 375 38 44
  e-mail: bakawag.pl

  Dział handlowy  kom.:

  Natalia
  : 600 245 688
   email: sklep@bakawag.pl

  - - - - - - - - - - - - - - - -

  Jakub : 882 003 298
   
  email: sklep2@bakawag.pl

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..