">
JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Waga SW II RS 30 kg z legalizacją
Szybki podgląd
Netto: 840,00 zł
Brutto: 1,033,20 zł
Waga PR-II P 15 kg RS z legalizacją
Szybki podgląd
Netto: 1,050,00 zł
Brutto: 1,291,50 zł
Waga Valor 2000 wodoodporna 15kg d=2g Ohaus IPX8
Szybki podgląd
Netto: 1,200,00 zł
Brutto: 1,476,00 zł
Waga Valor 4000 N wodoodporna 15kg z legalizacją Ohaus
Szybki podgląd
Netto: 2,185,00 zł
Brutto: 2,687,55 zł
Waga licząca dwuplatformowa RC31P6 6kg/150kg
Szybki podgląd
Netto: 3,250,00 zł
Brutto: 3,997,50 zł
Waga licząca RC31P30 - 30kg/1g Ohaus
Szybki podgląd
Netto: 1,730,00 zł
Brutto: 2,127,90 zł
Waga precyzyjna PS 6000.X2
Szybki podgląd
Waga DIBAL W-025 S z drukarką etykiet
Szybki podgląd
Waga Ohaus D33P Defender 3000 150kg
Szybki podgląd
Netto: 2,180,00 zł
Brutto: 2,681,40 zł
Waga ohaus CR 2200  2200g/1g na baterie
Szybki podgląd
Netto: 147,00 zł
Brutto: 180,81 zł
Waga magazynowa BA300W 300kg 800x800
Szybki podgląd
Netto: 3,500,00 zł
Brutto: 4,305,00 zł
Waga płozowa 4XP 12 000kg/1kg z legalizacją
Szybki podgląd
Waga techniczna BD30TW 30kg d=1g
Szybki podgląd
Netto: 1,030,00 zł
Brutto: 1,266,90 zł
Wagosuszarka BTS110D 110g/5mg
Szybki podgląd
Netto: 2,900,00 zł
Brutto: 3,567,00 zł
Waga licząca dwuplatformowa RC31P6 6kg/150kg
Szybki podgląd
Netto: 3,250,00 zł
Brutto: 3,997,50 zł
Waga Paletowa BBR2000PA z legalizacją
Szybki podgląd
Waga Valor 4000 N wodoodporna 15kg z legalizacją Ohaus
Szybki podgląd
Netto: 2,185,00 zł
Brutto: 2,687,55 zł
Waga sklepowa akumulatorowa CPT10 z RS232 Satis do 30kg Legalizacja
Szybki podgląd
Netto: 649,00 zł
Brutto: 798,27 zł
Strona głównaProgramy do wagProgram do wagi smochodowej GSW-St

Program do wagi smochodowej GSW-St

Producent: GS Software
Kod: GSW Standard
Wysyłka:do 14 dni
Produkt dostępny
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Cena dotyczy : 1 licencja programu z 1 kluczem licencyjnym USB.


Program do wagi GSW Standard

Program GSW w wersji Standard to nowoczesne, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe służące do obsługi ważenia w trybie statycznym na wadze samochodowej, kolejowej i podkładkowej (osiowej).

Projektując oprogramowanie myśleliśmy przede wszystkim o bardzo łatwej obsłudze programu oraz wydajnej pracy w sieci. Nasze doświadczenie w budowaniu aplikacji działających w przemyśle zaowocowało stworzeniem naprawdę przejrzystego interfejsu użytkownika - co jest ważne, gdyż wagi często obsługują pracownicy, którzy na co dzień nie mają dużej styczności z komputerami.

Program GSW Standard świetnie sprawdza się w małych firmach posiadających jedną wagę jak i w przedsiębiorstwach o większej liczbie wag i bardzo dużym natężeniu ruchu na wagach (np. kopalnie, żwirownie).

Funkcje programu GSW Standard

Program GSW może jednocześnie obsługiwać trzy mierniki wagowe. Dla każdej z wag możliwe jest wykonywanie ważeń pojedyńczych, podwójnych (wjazd/wyjazd), wielokrotnych, usługowych oraz tarowanie. Możliwa jest jednoczesna obsługa wagi samochodowej oraz kolejowej z tego samego stanowiska komputerowego.

Unikalną funkcją programów GSW jest tzw.wirtualna waga - rozwiązanie to w przypadku pracy w sieci umożliwia wykonywanie ważeń na komputerach, które nie są bezpośrednio podpięte do miernika wagowego. Mechanizmwirtualnej wagi umożliwia podgląd wskazań wagi w czasie rzeczywistym.

Zastosowane technologie umożliwiają łączenie dowolnej ilości stanowisk w sieć oraz współpracę programów w wersji Standard, Eco i Automat.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, szybkiego i bardzo wydajnego serwera bazodanowego możliwa jest swobodna praca w sieci oraz bezpieczne gromadzenie bardzo dużej ilości danych. Program bez problemu radzi sobie z obsługą procesu ważenia w przedsiębiorstwach gdzie średnio wykonuje się 200000 ważeń rocznie.

Program GSW zawiera zaawansowany mechanizm obsługi źródeł video pochodzących z następujących urządzeń: karty przechwytywania obrazu (również multipleksowane wejścia video), kamery IP, enkodery MPEG 4 z interfejsem USB, sieciowe kamery USB (webcams), kamery firewire (IEEE1394), kamery HD, karty telewizyjne, karty DeckLink.

Użytkownik standardowo może podłączyć 4 źródła video (4 kamery). Przez cały czas działania programu operator wagi widzi podgląd z kamer online. Zdjęcia przypisywane są do ważeń w momencie zatwierdzenia ważenia.

Raporty, to jedna z mocnych stron programu GSW. Silnik raportów umożliwia tworzenie dowolnych szczegółowych i sumarycznych zestawień z wykonanych ważeń. Program pamięta wszelkie zmiany jakie wykonywane były dla danego ważenia (np. zmiana nr rejestracyjnego, zmiana nazwy ważonego produktu) oraz operatora wagi, który dokonał zmiany. Na podstawie historii zmian można wygenerować raport nadzorczy, który zawiera szczegóły wykonywanych operacji (np. listę zmian ważeń z danego okresu dla danego kontrahenta).

Program posiada również funkcję tworzenia raportów z ważeń anulowanych (usuniętych).

Wraz z programem dostarczona jest przeglądarka raportów. Raporty mogą być eksportowane do formatu: Adobe PDF, Microsoft Excel, RTF, Csv.

Funkcja rejestracji obecności masy na wadze może być przydatna w sytuacjach kiedy właściciel wagi chce mieć większą kontrolę nad przepływem towarów przez wagę. Moduł rejestracji zapisuje następujące informacje:

 • datę i godzinę wystąpienia masy większej od 200 kg (w przypadku zainstalowania kamer zapisuje również zdjęcia)
 • czas pracy komputera (od/do) wraz z danymi zalogowanego operatora
 • czas braku transmisji z miernikiem wagowym

Użytkownik programu posiadający uprawnienia Administratora ma do dyspozycji w programie specjalny panel, na którym w przejrzysty sposób przedstawiony jest zapis operacji wystepujących na wadze w danym okresie czasu.Do wykonania ważenia przy domyślnej konfiguracji programu potrzebne są trzy informacje: nr rejestracyjny pojazdu lub numer wagonu, kontrahent oraz produkt. Jeżeli jednak informacje te są niewystarczające, to program GSW dzięki funkcji konfigurowalnych tabel bazy danych umożliwia przypisanie do jednego ważenia do 8 informacji.

Program GSW posiada narzędzia umożliwiające import danych z zewnętrznych źródeł. Funkcja importu umożliwia pobranie danych do wszystkich aktywnych tabel (kontrahenci, produkty, ...). Plik importu można w bardzo prosty sposób przygotować np. w programie Microsoft Excel.

Funkcja eksportu danych dostępna jest dla wszystkich aktywnych tabel (kontrahenci, produkty,...) oraz dla listy ważeń. Dane mogą zostać zapisane do nastepujących formatów: xls (Microsoft Excel), csv, txt, html. W przpadku zapisu danych do formatu xls program Microsoft Excel nie musi być zainstalowany na komputerze (GSW tworzy pliki xls z pominięciem narzędzi dostarczanych przez firmę Microsoft).

Program GSW posiada również funkcję eksportu danych po każdym zakończonym ważeniu - jest to bardzo przydatna opcja w przypadku łączenia programu GSW z oprogramowaniami fakturowo-księgowymi.

 

Program GSW posiada funkcję obsługi magazynu. Użytkownik ma możliwość zdefiniowania dowolnej ilości magazynów. Do każdego magazynu można dodać dowolną liczbę produktów. Program z aktywną funkcją obsługi magazynu pilnuje aby każde ważenie zostało przyporządkowane do któregoś z magazynów - podczas ważenia danego produktu program sam zaproponuje tylko te magazyny, do których dany produkt został wcześniej przypisany.

Z okna podglądu stanów magazynowych można wygenerować raport dla produktu w danym magazynie w dowolnym przedziale czasowym.

Opcja obsługi magazynu dostępna jest za dodatkową opłat

Program GSW przystosowany jest do obsługi różnych urządzeń zewnętrznych służących do usprawnienia ruchu na wadze. Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą specjalnego sterownika produkowanego przez naszą firmę. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości współpracy GSW z urządzeniami automatyki przemysłowej wyślij zapytanie na office@gs-software.pl lub zadzwoń - chętnie udzielimy wszelkich informacji.

 

Cechą charakterystyczną dobrze stworzonego oprogramowania jest możliwość obsługi wersji językowych. W przypadku aplikacji korzystających z baz danych oraz generujących różnego rodzaju wydruki o potrzebie obsługi wielu języków należy myśleć już na etapie projektu programu. 
Program GSW jest przygotowany do obsługi każdego języka. Standardowo dostępna jest wersja polska, angielska, niemiecka i czeska - na życzenie klienta możemy przygotować program w dowolnej wersji językowej.

Jedną z unikalnych cech programu GSW jest możliwość wydruku większości znaków charakterystycznych dla danego języka (znaków diakrytycznych) na drukarkach igłowych w trybie tekstowym bez konieczności zmiany strony kodowej drukarki.

Niektóre modele mierników wagowych wyposażone są tylko w jeden port szeregowy. W przypadku takim przeważnie niemożliwa jest jednoczesna współpraca miernika wagowego z programem komputerowym oraz wyświetlaczem zewnętrznym. Program GSW zawiera moduł obsługi wyświetlacza zewnętrznego (pobierana masa z miernika wagowego przekazywana jest na inny port szeregowy) dzięki czemu użytkownik wagi nie musi rezygnować z wyświetlacza w przypadku chęci posiadania oprogramowania.

wymagania systemowe
Intel Pentium III lub odpowiednik
512 MB RAM lub więcej
50 MB dostępnej przestrzeni na dysku twardym
napęd CD ROM lub DVD ROM
jeden wolny port USB
monitor SVGA lub w wyższej rozdzielczości
Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 (32 oraz 64 bit)
minimum jeden port szeregowy zainstalowany w systemie (fizyczny lub wirtualny)

Obsługiwane modele mierników wagowych

 • AXIS SE-01
 • DINI ARGEO DFWKR
 • FAWAG ZOT-3 (0.90)
 • HBM WE2108
 • HBM WE2110
 • Leon Engineering LD 5218
 • Precia Molen M10
 • Precia Molen I200
 • Precia Molen I300
 • RHEWA 82basic
 • RHEWA 82comfort
 • RHEWA 83plus
 • RHEWA 83N
 • Rinstrum R420
 • Rinstrum R320
 • SCHENCK DISOMAT B
 • SCHENCK DISOMAT B+
 • FLINTEC FT-11D
 • SENSOCAR SC-01
 • GSE 350
 • SOEHNLE 3010
 • IT 3000
 • SMART
 • MATRIX II
 • MICRO-94B
 • IND310

 

Temp.pracy -10 do +40 st.C

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Zobacz także:
 • Niskoprofilowa Waga Samochodowa mars-st
  Szybki podgląd

  Niskoprofilowa Waga Samochodowa mars-st

  Zapytaj o cenę

Waga fundamentowa nierdzewna 4BA600FN (1000x1000mm)
Szybki podgląd
Netto: 9,800,00 zł 8,640,00 zł
Brutto: 12,054,00 zł 10,627,20 zł
Siłomierz skrętny do kluczy dynamometrycznych FSC 100Nm/0,1Nm
Szybki podgląd
Netto: 4,400,00 zł 3,740,00 zł
Brutto: 5,412,00 zł 4,600,20 zł

Sklep internetowy bakawag.pl oferuje wagi sklepowe w tym wagi przemyslowe, wagi apteczne oraz wagi laboratoryjne. W ofercie naszego sklepu są również wagosuszarki, małe wagi liczące, zagraniczne wagi precyzyjne oraz wiele innych. W promocyjnej cenie posiadamy akcesoria do wag, wagi samochodowe, wagi weterynaryjne w komplecie znajdują się też części do wag a nasz serwis do wag naprawi każdą wagę. Oferujemy również akcesoria takie jak programy do wag, wyświetlacze do wag led, usługi z zakresu wzorcowanie wag oraz wzorcowanie wag i legalizację wag. Kupując wagi hakowe lub wagi etykietujące wózek paletowy z wagą otrzymasz w cenie z dostawą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi konsultancji pomogą dokonać wyboru.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Zarządzaj cookies

Niezbędne pliki cookie
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookie
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookie
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookie
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl