">
JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona główna

Legalizacjia wag samochodowych 2023

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie koniec ważności ocen zgodności (legalizacji) wag elektronicznych zakupionych w 2021 roku.

Wagi zakupione w 2021 roku zostały poddane Ocenie Zgodności czyli pierwszej legalizacji przeprowadzonej przez organ wprowadzający urządzenie na rynek  np. producenta wagi samochodowej.

Taka legalizacja ważna jest przez okres 2 lat  i jest liczona od 1 grudnia roku w którym została wykonana.

Przykład : legalizacja wagi samochodowej wykonana w lipcu 2021r. ważna jest do końca listopada 2023 roku.

Przed zmianą przepisów przez Główny Urząd Miar w 2019 roku ,ocena zgodności przeprowadzona przez producenta , miała ważność 3 lat.

Niestety w tym przypadku nie idziemy razem z przepisami Unii Europejskiej.

 Waga zakupiona u Polskiego producenta wag z legalizacją na terenie Niemiec ważna będzie 3 lata , a na terenie naszego kraju o rok krócej .

 

 

Sklep internetowy bakawag.pl oferuje wagi sklepowe w tym wagi przemyslowe, wagi apteczne oraz wagi laboratoryjne. W ofercie naszego sklepu są również wagosuszarki, małe wagi liczące, zagraniczne wagi precyzyjne oraz wiele innych. W promocyjnej cenie posiadamy akcesoria do wag, wagi samochodowe, wagi weterynaryjne w komplecie znajdują się też części do wag a nasz serwis do wag naprawi każdą wagę. Oferujemy również akcesoria takie jak programy do wag, wyświetlacze do wag led, usługi z zakresu wzorcowanie wag oraz wzorcowanie wag i legalizację wag. Kupując wagi hakowe lub wagi etykietujące wózek paletowy z wagą otrzymasz w cenie z dostawą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi konsultancji pomogą dokonać wyboru.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..