">
JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona główna

Nowości w 2023 roku

Witam,
W nowym roku będziemy proponować Państwu nowości z naszej branży pomiarowej. 
Od wag analitycznych, które będą w stanie dokonywać pomiarów masy z dotychczasową dokładnością wag I klasy przy obciążeniach 3kg,
po wagi przemysłowe wyposażone w nową elektronikę skracającą czas pomiarów lub ułatwiającą nam proces ważenia w przemyśle.
Wszystkie nowe urządzenia postaramy się przedstawić w kilku zdaniach na naszym blogu.
Oczywiście omawiane wagi będą dostępne również w naszej ofercie w różnych konfiguracjach dopasowanych do Państwa potrzeb.
Zapraszam do odwiedzania naszej strony oraz śledzenia aktualności ze świata metrologi.


Sklep internetowy bakawag.pl oferuje wagi sklepowe w tym wagi przemyslowe, wagi apteczne oraz wagi laboratoryjne. W ofercie naszego sklepu są również wagosuszarki, małe wagi liczące, zagraniczne wagi precyzyjne oraz wiele innych. W promocyjnej cenie posiadamy akcesoria do wag, wagi samochodowe, wagi weterynaryjne w komplecie znajdują się też części do wag a nasz serwis do wag naprawi każdą wagę. Oferujemy również akcesoria takie jak programy do wag, wyświetlacze do wag led, usługi z zakresu wzorcowanie wag oraz wzorcowanie wag i legalizację wag. Kupując wagi hakowe lub wagi etykietujące wózek paletowy z wagą otrzymasz w cenie z dostawą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi konsultancji pomogą dokonać wyboru.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..