">
JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona główna

Wypożyczalnia wag sklepowych i przemysłowychPrzypominamy wszystkim że nasza firma dysponuje szerokim zapleczem wag elektronicznych na wypożyczenie !!!
Wagi sklepowe do 15kg                 Wagi magazynowe do 150kg      Wagi hakowe do 3000kg
            Wagi pomostowe do 5000kg                                    Wagi paletowe do 3000kg
   


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Sklep internetowy bakawag.pl oferuje wagi sklepowe w tym wagi przemyslowe, wagi apteczne oraz wagi laboratoryjne. W ofercie naszego sklepu są również wagosuszarki, małe wagi liczące, zagraniczne wagi precyzyjne oraz wiele innych. W promocyjnej cenie posiadamy akcesoria do wag, wagi samochodowe, wagi weterynaryjne w komplecie znajdują się też części do wag a nasz serwis do wag naprawi każdą wagę. Oferujemy również akcesoria takie jak programy do wag, wyświetlacze do wag led, usługi z zakresu wzorcowanie wag oraz wzorcowanie wag i legalizację wag. Kupując wagi hakowe lub wagi etykietujące wózek paletowy z wagą otrzymasz w cenie z dostawą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi konsultancji pomogą dokonać wyboru.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..