">
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaWagi z drukarką etykiet- etykietująceWaga etykietująca Avery Berkel serii XM 15kg/5g
  Kasa fiskalna Nano II Online z WiFi
  Szybki podgląd
  Netto: 1,550,00 zł
  Brutto: 1,906,50 zł
  Waga licząca precyzyjna BD30TLY 30kg
  Szybki podgląd
  Netto: 1,300,00 zł
  Brutto: 1,599,00 zł
  Waga Valor 4000 N wodoodporna 15kg / 5g z legalizacją Ohaus
  Szybki podgląd
  Netto: 2,050,00 zł
  Brutto: 2,521,50 zł
  Waga techniczna BD30TW  30kg /1g
  Szybki podgląd
  Netto: 960,00 zł
  Brutto: 1,180,80 zł
  Drukarka termiczna do wag PICO M 57mm
  Szybki podgląd
  Netto: 500,00 zł
  Brutto: 615,00 zł
  Waga płozowa 4XP 12 000kg/1kg z legalizacją
  Szybki podgląd
  Waga laboratoryjna profesionalna AKA620G  620g/0.001g
  Szybki podgląd
  Netto: 2,630,00 zł
  Brutto: 3,234,90 zł
  Waga licząca dwuplatformowa RC31P6 6kg/150kg
  Szybki podgląd
  Netto: 2,980,00 zł
  Brutto: 3,665,40 zł

  Waga etykietująca Avery Berkel serii XM 15kg/5g

  Zapytaj o cenę

  Producent: BERKEL
  Kod: XM
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Produkt dostępny
  Waga:12.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Waga etykietująca Avery Berkel serii XM

  Maksymalna nośnośc : 15kg
  Dokładność odczytu: 5g
  Legalizacjia :    tak  Niemal od tysięcy lat sposób komunikacji sprzedawcy z klientem w punkcie sprzedaży praktycznie się nie zmienił - aż do dnia pojawienia się wag multimedialnych Avery Berkel serii XM.

  Zadaniem innowacyjnych technologii, które zastosowano w wagach XM, jest absolutna maksymalizacja wydajności pracy i zysku generowanego w stanowisku sprzedaży, przy jednoczesnej oszczędności czasu i kosztów!

  Wagi multimedialne XM mogą konkurować z typowymi wagami systemowymi, oferując bezkonkurencyjne możliwości w zakresie obsługi klientów i zwiększania sprzedaży, co jest najważniejszą nowością w urządzeniach ważących. Poprawiają jakość obsługi i podnoszą interakcję z klientem na nowy, nieznany poziom. Mogą zmienić nie tylko sposób komunikacji sprzedawcy z klientem, ale także znacząco wpłynąć na efektywność sprzedaży. Oferują szereg rozwiązań niedostępnych w produktach konkurencji, a ich funkcjonalność znacznie wykracza ponad to, co mogły dotąd wykonywać wagi sklepowe.

  Dotychczas można było wybierać tylko pomiędzy wagami systemowymi (w dobrej cenie) i wagami PC (o supermożliwościach), obecnie wagi XM Avery Berkel oferują niemal najbardziej zaawansowane właściwości - i wiele nowych rozwiązań - bez kompromisów!

  Lepsza komunikacja z klientem - większy zysk!

  Waga XM to właściwie automatyczny asystent sprzedawcy. Dostępne oprogramowanie do zarządzania multimedialnymi funkcjami wagi tworzy spójny system wspomagania sprzedaży. Po raz pierwszy w historii urządzenie ważące stało się aktywną częścią takiego systemu!

  Wagi Avery Berkel XM wyposażone są w ekrany dotykowe, ekrany do wyświetlania reklam, łączność internetową ze stronami www, duży szybkowymienialny pojemnik na etykiety lub bony rabatowe, oraz liczne inne udogodnienia. Ze względu na swoje właściwości i stosunek ceny do możliwości mają wielką szansę stać się podstawowym modelem wag multimedialnych w sieciach handlowych i dużych sklepach.

  Najważniejsze cechy multimedialne nowych wag to np.:

  • wyświetlanie animowanych informacji, reklam i spotów reklamowych
  • dokładne informacje uzupełniające o produkcie dostępne dla sprzedawcy
  • możliwość drukowania przepisów kulinarnych i innych informacji na etykiecie
  • pobudzanie sprzedaży poprzez informacje o promocjach wyświetlanych na wadze lub drukowanych na etykiecie
  • możliwość drukowania bonów rabatowych, premiowych i lojalnościowych

  Teraz np. zaoferowanie specjalnego rabatu w sklepie podczas mniejszego ruchu czy premiowanie zwiększonych zakupów stało się znacznie prostsze. Możliwości wykorzystania nowego systemu ogranicza praktycznie tylko wyobraźnia!

  Wagi XM Avery Berkel są lepsze nie tylko dzięki swoim właściwościom multimedialnym. Oto unikatowe zalety i właściwości, które sprawiają, że wagi XM to wyjątkowe urządzenia - nie tylko w swojej klasie:

  Smukły, nowoczesny wygląd
  Wagi XM mają nowoczesny design i fantastycznie prezentują się w sklepie. Części obudowy pokryto stalą nierdzewną, nie tylko dla świetnej prezencji, ale także by łatwo utrzymywać urządzenie w czystości. Łatwemu czyszczeniu sprzyja łagodnie wyprofilowany, obły kształt i precyzyjne zintegrowanie szalki z obudową.

  Monitor dotykowy dla personelu
  Monitor dotykowy ułatwia obsługę, sprawia że jest ona intuicyjna i szybka. Nie trzeba pamiętać kodów produktów. Standardowe oprogramowanie analizuje sprzedaż poszczególnych towarów i ułatwia dostęp do "przycisków" najlepiej sprzedających się produktów. Im częściej dana jednostka towaru jest przywoływana, tym szybszy jest do niej dostęp - co przyspiesza obsługę i zwiększa wydajność pracy.

  Kolorowy ekran VGA dla klienta
  Na ekranie można wyświetlać informacje o promocjach, ofertach sprzedaży wiązanej (np. produktów powiązanych z aktualnie ważonym produktem), reklam, przepisów/receptur lub ofert ze stron internetowych. Wyświetlanie reklam może być też źródłem dodatkowych przychodów sklepu. Ekran umieszczony jest bezpośrednio przed klientem, dlatego komunikowanie jest niezwykle efektywne.

  Druk na szerszych etykietach
  Szerokość druku 70 mm (przy maks. Szer. etykiet 72 mm) pozwala uzyskać więcej etykiet z jednej rolki i rzadziej wymieniać rolki. Maksymalna średnica rolki to 120 mm.

  Druk w odcieniach szarości
  Logotypy, obrazki i informacje mogą być drukowane w odcieniach szarości, dlatego etykiety wyglądają lepiej. Każda etykieta stanie się aktywnym elementem systemu informacji marketingowej!

  System kontroli i korekty wydruku kodów kreskowych
  Specjalny system na wyjściu z drukarki kontroluje jakość kodu kreskowego, i jeśli jest ona niewystarczająca, wydruk zostaje automatycznie skorygowany, by nie powodował problemów na dalszych etapach obsługi klienta. Oznacza to mniej problemów z nieczytaniem kodów przez skanery kasowe! Rozwiązanie to przyspiesza obsługę klienta i zmniejsza straty spowodowane przez źle wydrukowane kody.

  Brak wyjmowanych części w drukarce (np. drzwiczek)
  Moduł drukujący wyjmuje się jednym ruchem, zapewniając wygodną i szybką wymianę rolki. Wyeliminowano szereg wyjmowanych części, które wydłużają proces wymiany taśmy. Aby szybciej obsługiwać klientów i nie powodować wydłużenia kolejki do stoiska, w wagach XM rolki wyjmuje się nie tylko rzadziej i łatwiej.

  Wskaźnik zużycia rolki
  Kontroluje ilość etykiet pozostałych na rolce do zadrukowania, dzięki czemu można ją wymienić w odpowiednim czasie, nie zmniejszając płynności obsługi klientów.

  Korekcja niespoziomowania wagi (system ValuMax)
  Wagi multimedialne XM Avery Berkel to pierwsze na świecie wagi, w których zastosowano unikatowy system korekty niespoziomowania.

  Jak pokazały badania przeprowadzone w placówkach detalicznych, na kilkaset skontrolowanych wag średnie odchylenie od poziomu wynosiło 1,5°, a tylko jedna waga nie wymagała korekty! Inne badania, przeprowadzone przez brytyjski magazyn TRADING STANDARDS NEWS dowiodły, że ponad połowa skontrolowanych wag nie spełnia wymaganych norm określających dopuszczalne odchylenie wagi od poziomu!

  Pokazywana waga ważonego produktu zależy od kąta nachylenia wagi (F=mg x cos alfa) i gdy kąt alfa jest różny od zera, waga zmierzona jest zawsze mniejsza niż waga rzeczywista. ValuMax - system zastosowany w wagach XM - niweluje błąd ustawienia wagi, przez co poprawia efektywność ekonomiczną sprzedaży. Niespoziomowana waga bez takiego systemu zaniża wskazania masy na niekorzyść właściciela sklepu, i w skali roku przynosi wymierne straty.

  Przyjmując, że w ciągu roku ilość ważeń wynosi 100 000, a średni koszt ważonego produktu wyniósłby tylko 5 zł, wartość zważonych produktów to 500 000 zł, a strata sprzedawcy spowodowana tą niedokładnością (ok. 1,5g/kg) to min. 750 zł rocznie. Tyle może zaoszczędzić jedna waga z systemem ValuMax.

  Przeglądarka stron www
  Dostęp do stron www ułatwia szkolenie personelu np. za pomocą wspólnego dla całej sieci panelu informacyjnego i pozwala w dowolnym momencie sięgnąć do potrzebnych informacji, np. o produktach lub recepturach.

  System autodiagnostyczny
  Wagi XM wyposażone są w system autodiagnostyki, który monitoruje stan urządzenia i może podawać komunikaty lub wysyłać powiadomienia (np. na adres e-mail lub SMS-em), gdy zachodzi konieczność przeprowadzenia czynności serwisowych. Pozwala to zapobiegać przestojom i zmniejszyć ilość koniecznych interwencji serwisu.

  Otwarty system operacyjny Linux
  System operacyjny Linux pozwala stosować i rozwijać aplikacje zewnętrznych dostawców, w tym prezentacje multimedialne i różnego rodzaju programy narzędziowe.

  Obciążenie max 15kg
  Działka legalizacyjna 5g
  Legalizacja TAK
  Zasilanie 230V
  Czas stabilizacji ~3sek
  Interfejs RS232 , Ethernet
  Producent Berkel
  Obudowa mienrika tworzywo
  Funkcje specjalne drukarka etykiet,
  Typ wyświetlacza dotykowy, kolor
  Typ wagi etykietująca
  Masa własna 16kg
  Temp.pracy -10 do +40 st.C
  Gwarancja 12

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Wypożyczalnia wag
  Witamy
  W ofercie posiadamy :
  -wagi sklepowe
  -wagi liczące

  -wagi magazynowe
  -wagi przemysłowe

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
  Tel. 600 245 688
  Kontakt

  P.H.U. "BAKA-WAG"
  ul.Toruńska 102
  85-023 Bydgoszcz
  NIP: 554-040-09-70
  tel. 52 371 67 31
  tel/fax: 52 375 38 44
  e-mail: bakawag.pl

  Dział handlowy  kom.:

  Natalia
  : 600 245 688
   email: sklep@bakawag.pl

  - - - - - - - - - - - - - - - -

  Jakub : 882 003 298
   
  email: sklep2@bakawag.pl

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..